Vip Araç Kiralama

//Vip Araç Kiralama
Vip Araç Kiralama2019-05-27T11:27:23+03:00

Vip Araç Kiralama

Bir araç kiralamaya karar verdiğinizde ilk araştırmanız gereken güvenilir bir araç kiralama firmasıdır.

Bazı firmalar müşterilerine senet imzalatır. İmzaladığınız senedin boş olmadığına dikkat edin ve kesinlikle boş senet imzalamayın.
Aracı teslim alırken mutlaka yakıtı da kontrol ettirin. Ayrıca kiraladığınız aracın sigorta ve kaskosunun olup olmadığını da mutlaka öğrenmelisiniz. Tecrübeli ve güler yüzlü hizmet, isteğe göre şoför.

 

Aramak için Tıkla

Eğer araç size boş depo ile teslim edildiyse sizin de depoyu boş teslim etmeniz gerekmektedir. Eğer araç size full bir depo ya da kısmi dolu bir depo ile teslim edildiyse aynı miktarda benzin ile teslim etmelisiniz. Kısacası aracın deposunu size verildiği şekilde doldurarak ya da boş bir biçimde teslim etmelisiniz.

Bu sorunun cevabı kişiden kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Sizin için en iyi araç, ihtiyaçlarınızı karşılayabilen araçtır. Bu nedenle oto kiralama firmaları ile iletişime geçmelisiniz.

Kiraladığınız her aracın sigortası veya kaskosu olmak zorundadır. Eğer sigortasız veya kaskosuz bir araç kiralarsanız ve bu araç ile bir kaza yaparsanız tüm masrafları sizin karşılamanız gerekebilir. Bu nedenle araç kiralama hizmeti alırken beğendiğiniz aracın sigorta ve kaskosunu mutlaka kontrol etmelisiniz.

Araç kiralarken yaptığınız sözleşmede oto kiralama firmasının aracı geç teslim etmeniz durumunda nasıl bir cezai yöntem uygulayacağına dair bilgilendirme yapılmış olması gerekmektedir. Genelde ücretlendirme günlük olarak hesaplanır ve geç götürdüğünüz gün kadar ücret ödersiniz.

Araç kiralayarak yüklü miktardaki paranızı tek bir yere bağlamazsınız. Dilediğiniz zaman farklı bir aracı kiralayarak farklı farklı arabaları kullanabilirsiniz. Bunun dışında vergi, lastik, kargo ve sigorta gibi bir sürü masraftan da kurtulursunuz.

Teklif İste

Bizimle Iletişime Geçin

Karmaşık bir yolculuk programınız mı var? Karışıklığı düzenlemek için yardıma ihtiyacınız mı var?

Karışıklığa son vermek için 0212 591 22 22

Teklif İste
Bu web sitesi çerezleri ve üçüncü taraf servislerini kullanır. Tamam