Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda2019-05-15T13:24:33+03:00

TARİHÇE

1970 yılında İstanbul’un ilk otobüs firmalarından bir tanesi olarak “Aydınlık bir yolculuk için…” ilkesiyle yola çıkan Aydın Turizm, geçen 49 yıllık süreçte yerel anlamda, istikrarını koruyan firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Dinamik, genç ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Aydın Turizm, doksanların sonunda Türkiye’de ilk kez teknoloji entegre edilmiş – Servisim Nerede sürecini başlatmış ve bu süreçte binlerce talep toplayarak İstanbul Avrupa yakasında en fazla talep toplayan şirket ünvanını almıştır.

Aydın Turizm aynı zamanda en üst düzey hizmet belgelerine sahip şoför, araç kadrosu, yedek araç hizmeti, 49 yıllık tecrübe, ikinci kuşak genç yönetim kadrosu ile sonuç odaklı çalışan, uzun yıllardır ülke için katma değer ürettiği gibi ilk günkü aşk ile sektör için hizmete devam etmektedir.

VİZYON

Müşteri memnuniyetini ve deneyimini yüksek standartlarda sağlamak ve taşımacılıkta güvenliği dünya standartlarında sürdürmek. En önemli Sermayemiz insan kaynağımızdır bu yüzden amacımız sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.

MİSYON

Topluma fayda sağlayan yenilikçi taşımacılık hizmetleri sunmak. Teknolojiyi taşımacılığa entegre edip çağımıza ayak uydurmak.

Bu web sitesi çerezleri ve üçüncü taraf servislerini kullanır. Tamam